پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت برتر ایمنی و آتش نشانی از نگاه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت برتر ایمنی و آتش نشانی از نگاه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

در مراسم روز ایمنی و آتش نشانی که به همت سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در تالار آفرینش این منطقه برگزار شد، شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان مجتمع برتر منطقه در این حوزه معرفی و با اهدای لوح تقدیر از مسئولین این مجتمع تقدیر و تشکر شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی شهید تندگویان، روز دهم مهرماه سال جاری مراسمی به مناسب روز ایمنی و آتش نشانی در تالار آفرینش سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و با حضور مدیران عامل، مدیران مجتمع، مدیران HSE و جمعی از مسئولین منطقه برگزار شد.
در این مراسم پیام برزگر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اهدای لوح تقدیر به داوود اشتاد، سرپرست بهداشت، ایمنی و محیط زیست، شرکت پتروشیمی شهید تندگویان را به عنوان شرکت برتر در این حوزه معرفی کرد.

پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت برتر ایمنی و آتش نشانی از نگاه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمیسرپرست بهداشت، ایمنی و محیط زیست پتروشیمی شهید تندگویان با تبریک به تمام کارکنان این مجتمع گفت: اجرای پروژه‌های متعدد در زمینه‌ی ایمنی و آتش نشانی از جمله پوشش ضد حریق سازه‌ها، ارتقا سیستم‌های اعلام و اطفا حریق، عملکرد مناسب تیم حادثه، برگزاری مانور‌های متعدد ایمنی و همچنین نفر ساعت آموزش ایمنی و آتش نشانی از مواردی است که واحد HSE مجتمع شهید تندگویان را به شرکت برتر در میان مجتمع‌های منطقه تبدیل کرده است.
لازم به ذکر است؛ با ممیزی‌های انجام شده از سوی شرکت‌های معتبر فالک و ایرکا در سال ۱۴۰۰ و رفع عدم انطباق‌های شناسایی شده در ۱۸ سرفصل با نگاه ایمنی و آتش‌نشانی سطح ریسک مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان به زیر یک رسیده است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true