پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک ملی ایران از مرز ۲۱۸ هزار میلیارد ریال عبور کرد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک ملی ایران از مرز ۲۱۸ هزار میلیارد ریال عبور کرد

بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در نظام بانکی سهم چشمگیر و قابل توجهی دارد بر این اساس این بانک طی هشت ماه نخست امسال ۲۱۸ هزار و ۷۵۸ میلیارد ریال وام ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است .
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور با رویکرد تسریع و تسهیل در امر مقدس ازدواج جوانان بی وقفه پرداخت می شود.

این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت توانسته گام های موثری در تسهیل ازدواج جوانان بردارد و در این راستا از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، بیش از ۱۰۷ هزار و ۱۸ نفر را به خانه بخت فرستاد که این رقم نشان می دهد بانک ملی ایران بسیار بیشتر از درصد سهمیه هشت ماه جاری وام قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است .

بر این اساس، شعب بانک ملی ایران با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی به طور متوسط طی این مدت روزانه به۹۱۰ متقاضی (۴۵۵ زوج) وام ازدواج پرداخت کرده است.

گفتنی است، با پرداخت‌های انجام شده، اکنون ۴۲ هزار متقاضی در صف دریافت این وام قرار دارند. این در حالی است که پیش از این بیش از ۱۵۰ هزار متقاضی وام ازدواج در صف دریافت وام از بانک ملی ایران بودند که این اقدام نشان از گام بلند بانک ملی ایران در مسیر ایفای مسئولیت های اجتماعی است .

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true