پروژه ۱۱۰۰ واحدی قرچک ورامین آماده واگذاری است - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پروژه ۱۱۰۰ واحدی قرچک ورامین آماده واگذاری است

مدیرعامل بانک مسکن با بیان آماده واگذاری بودن ۱۱۰۰ واحد مسکونی قرچک ورامین احداث شده توسط آن بانک، خواستار افزایش سرمایه بانک مسکن در قانون بودجه ۱۴۰۳ شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در همایش بررسی پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن که با حضور سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور برگزار شد به تشریح فعالیت‌های بانک مسکن در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن پرداخت.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به اینکه پروژه ۱۱۰۰ واحدی قرچک ورامین با تلاش های دولت سیزدهم و آن بانک بعد از وقفه‌ای حدود ۱۰ ساله در یک سال گذشته تکمیل شد از آماده بهره برداری بودن ۱۱۰۰ واحد احداث شده خبر داد.

حسینی با تاکید بر اهمیت اجرای قانون جهش تولید مسکن، افزود: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون بانک مسکن در تهران و سایر شهرها به بیش از ۹۸ درصد از تعهدات خود عمل کرده و در برنامه است تا در سال آینده این اقدام مهم پیگیری شود.

وی از معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درخواست کرد تا الزامات لازم برای افزایش سرمایه بانک مسکن در قانون بودجه سال ۱۴۰۳ را مد نظر قرار دهد.

حسینی توضیح داد: تاکنون ۳۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در سراسر کشور قرارداد تسهیلاتی آنها منعقد شده است و تاکنون ۷۰ هزار میلیارد تومان از منابع بانک برای اجرای این طرح پرداخت شده است.

مدیرعامل بانک مسکن با مقایسه پرداخت‌های مسکن مهر و نهضت ملی مسکن توضیح داد: در نهضت ملی مسکن پرداخت ها با سپرده مردمی و منابع بانک مسکن پرداخت شد. این در حالی است که در مسکن مهر با خط اعتباری بانک مرکزی پرداخت تسهیلات انجام شد و این نشان می دهد که طرح نهضت ملی مسکن وابسته به مشارکت مردمی است و در عمل موفق‌تر اجرا خواهد شد.

وی اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در راستای تولید اشتعال، رونق ساخت و ساز و ایجاد آبادانی در کشوز موثر دانست و خواستار افزایش سرمایه بانک مسکن در قانون بودجه ۱۴۰۳ شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true