با همدلی با یکدیگر شرکت به اوج خواهد رسید - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
 با همدلی با یکدیگر شرکت به اوج خواهد رسید

 

به گزارش خبرطلایی به نقل از اداره کل روابط عمومی اولین جلسه شورای مدیران بیمه ایران با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران کل ستادی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بیمه ایران برگزار گردید.
مدیرعامل و رییس هیات مدیره بیمه ایران در این جلسه با اشاره به فواید برگزاری دورهمی مدیران در فضایی صمیمی و همدلانه خواستار برگزاری همه ماهه این جلسه شد.
شریفی با اشاره به نقطه نظرات مطرح شده گفت: شخصا بیشتر تمایل دارم شنونده نظرات همکارانم باشم و مدیران کل در این جلسه که نقش عالی مشورتی را دارد میبایست ضمن این که در جریان آخرین راهبردهای شرکت قرار میگیرند، خودشان نیز طرح کننده مسائل و مشکلات باشند.
مدیرعامل بیمه ایران افزود: اعتقاد دارم ستاد صرفا باید ناظر و هدایتگر خوبی باشد و به هیچ وجه نباید کار اجرایی انجام دهد. برای اینکه چابک باشیم باید تفویض اختیار به همکار و نماینده را جدی بگیریم. بعضی از ادارات کل فنی در این موضوع موفق عمل کرده اند اما تعدادی نیز در تفویض اختیار، کارنامه خوبی ندارند.
به ایام پایانی سال نزدیک میشویم ومعاونین میبایست در پرونده های معوق بازنگری کرده که تمام خسارت‌های مردم را که میتوانیم، به ایشان پرداخت کنیم. اصرار داریم که خسارت با کیفیت و به موقع پرداخت کنیم که برکت آن در سفره بیمه ایران وارد شود.
شریفی در پایان سخنان خود نیز معاون توسعه مدیریت و منابع را مکلف نمود که هر چه سریعتر کارنامه بهره وری حوزه ستاد را عملیاتی کرده که عدالت در پرداخت به همکاران ستاد رعایت گردد.
در ابتدای این جلسه سیاح دبیر نشست شورای مدیران با تشکر از حسن نظر مدیرعامل در برگزاری جلسه، دلایل تشکیل جلسه و برنامه شرکت در استمرار جلسات بصورت ماهیانه را تشریح کرد.
گفتنی است در این جلسه گزارش عملکرد اداره کل روابط عمومی و اداره کل بیمه های حمل و نقل و مسئولیت ارائه گردید. در ادامه حضار به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true