استفاده از تمام ظرفیت های کشور در جهت ایمنی سفر با تدابیر پلیس راهور - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
استفاده از تمام ظرفیت های کشور در جهت ایمنی سفر با تدابیر پلیس راهور

وزیر کشور گفت: تلاش بر رفع نقاط حادثه خیز، کنترل‌های جاده‌ای با عزیمت دستگاه های مختلف برای مراقبت از ترددها از مصادیق پیشگیری از تصادفات است.
به گزارش خبرطلایی ، احمد وحیدی؛ وزیر کشور صبح امروز در طرح رزمایش طرح ترافیکی زمستانی 1402 اظهار کرد: زندگی انسان‌ها در حمل و نقل می‌گذرد و تحرک و حرکت بخش مهمی از عمر انسان‌ها را شامل می‌شود. این تحرک ضمن همه نقاط مثبت و عالی که دارد و در واقع یک نوع از پیشران برای حرکت رو به جلو است و توسعه‌ها، تحول‌ها و پیشرفت‌ها در مسیر این حرکت‌ها انجام می‌شود در جای خود مشکلاتی دارد که اگر به اندازه کافی به آن پرداخته و توجه نشود می‌تواند آثار زیانباری داشته باشد.

وی افزود: دستگاه‌های مخلتف جمهوری اسلامی، پلیس راهور، هلال احمر، اورژانس، راهداری و یگان‌های خدمت‌رسان به این دستگاه‌ها و همین طور در عقبه در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی خدمت می‌کنند تا مردم سفر ایمن و امنی را داشته باشند.

وزیر کشور بیان کرد: تلاش بر رفع نقاط حادثه‌خیز، کنترل‌های جاده‌ای با عزیمت دستگاه‌های مختلف برای مراقبت از ترددها از مصادیق پیشگیری از تصادفات است.

وحیدی با بیان اینکه مردم باید به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و در مواقعی که وضعیت هوا نامطلوب است از رفتن به ارتفاعات و تردد در جاده‌ها پرهیز کنند، گفت: باید حوادث و سوانح را به حداقل برسانیم و این مهم با رسیدن به موقع به صحنه و انتقال سریع به مراکز درمانی و کمک از تجهیزات، دانش‌ها و فناوری‌های جدید حاصل می‌شود.

وی تصریح کرد: لازم است تشکر کنم از همه عزیزان در دستگاه‌های امدادی و یادآوری کنم که آتش‌نشانی هم جایگاه بسیار مهمی در امدادرسانی حوادث دارد.

وزیر کشور گفت: بار دیگر باید یادآور شویم که در اربعین امسال شاهد کاهش تلفات جاده‌ای با همکاری مردم و هماهنگی دستگاه‌های امدادرسانی بودیم.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true