حضور معاون اقتصادی و رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
حضور معاون اقتصادی و رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

در سومین روز از برگزاری نمایشگاه ایران متافو ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران میزبان حضور معاون اقتصادی و رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.
به گزارش خبرطلایی به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران /بافق، در سومین روز از برگزاری نمایشگاه ایران متافو ۱۴۰۲، دکتر علیرضا عسگریان معاون اقتصادی و اموررفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران حاضر شد.
در این بازدید مجتبی حمیدیان ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران ضمن تشریح اجرای طرح های توسعه ای و سرمایه گذاری شرکت از حمایت همه جانبه معاونت اقتصادی و رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.
دکتر علیرضا عسگریان در این بازدید شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را یک شرکت بزرگ و تاثیرگذار در عرصه صنایع معدنی و فولادی کشور دانست و بهره برداری از طرح های توسعه ای و سرمایه گذاری این شرکت را برای ترسیم چشم اندازی روشن مهم و حیاتی ارزیابی کرد.
قابل ذکر است دکتر عسگریان پس از بازدید از غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در غرفه شرکتهای ذوب آهن اصفهان و صبافولاد خلیج فارس حاضر شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true