ثبت بالاترین میزان تولید گندله در شهریورماه امسال - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ثبت بالاترین میزان تولید گندله در شهریورماه امسال

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ثبت بالاترین میزان تولید گندله در شهریور امسال خبر داد و گفت: تولید بیش از ۴۶۸ هزار تن گندله در ماه، رکوردی جدید در شرکت سنگ آهن مرکزی است.

به گزارش خبرطلایی به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، مجتبی حمیدیان ، با بیان این مطلب اظهار کرد: شهریور امسال بیش از ۴۶۸ هزارتن گندله در کارخانه گندله سازی سه چاهون تولید شده که در مقایسه با رکورد قبلی(اردیبهشت۱۴۰۲ ) افزایش خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه در ۶ ماه نخست سال با وجود توقفات سرد برنامه ای ۲۰۰ هزارتن از برنامه هدف جلوتر هستیم افزود: در تلاشیم تا پایان سال به تولید ۴ میلیون تن گندله دست پیدا کنیم.

حمیدیان عوامل تاثیرگذار در ثبت رکورد جدید را برگزاری جلسات منظم قبل از تعمیرات، همکاری تنگاتنگ واحدهای مالی و بازرگانی برای تامین قطعات و انجام تعمیرات سرد در اوج مصرف برق دانست و گفت: تحویل کنسانتره با کمیت و کیفیت بالا و راه اندازی نیروگاه خودتامین شرکت و تولید برق پایدار از دیگر عوامل مهم در دستیابی به بالاترین رکورد تولید گندله است.

حمیدیان اضافه کرد: مسوولیت پذیری، انگیزه بالا، همکاری خوب بین عوامل کارفرما، مشاور و پیمانکار در کنار تصمیمات به موقع موجب کسب موفقیت های خوبی در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شده است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال به تولید بیش از ۴ میلیون تن دست پیدا کنیم.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true