مبین انرژی خلیج فارس، شرکت پژوهشی برتر استان بوشهر شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
مبین انرژی خلیج فارس، شرکت پژوهشی برتر استان بوشهر شد

شرکت مبین انرژی خلیج فارس با کسب دو افتخار درخشان در دو همایش معتبر، نقش پیشتاز خود را در عرصه تحقیق و توسعه صنعت پتروشیمی ایران نشان داد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی مبین انرژی خلیج فارس، در رویداد اول که در دانشگاه خلیج فارس و در حضور معاون استاندار بوشهر برگزار شد، از شرکت مبین انرژی خلیج فارس، به پاس فعالیت‌های نوآورانه و بنیادی در زمینه پژوهش، تقدیر و به عنوان «شرکت پژوهشی برتر استان بوشهر» معرفی شد.

همچنین در دومین سال از همایش پتروفن شرکت مبین انرژی خلیج فارس با ارائه راهکارها و محصولات نوآورانه خود، موفق به کسب لوح «نوآوری در خدمت» شد.

مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج فارس در این زمینه اظهار داشت: این دستاوردها نتیجه تلاش‌های مستمر و سنجیده تیم‌های متخصص و متعهد شرکت مبین انرژی خلیج فارس است که با اتکاء به دانش بومی و بکارگیری استراتژی‌های هوشمندانه، در راستای تحقق اهداف بزرگتر صنعت پتروشیمی ایران حرکت می‌کنند.
مهندس فرزانه خاطر نشان کرد: این موفقیت‌ها تنها بخشی از مسیر طولانی است که این شرکت برای نیل به تعالی پیموده و به نظر می‌رسد که آینده‌ای روشن و همراه با دستاوردهای بیشتر در انتظار مبین انرژی خلیج فارس خواهد بود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true