توجه ویژه شرکت بیمه سامان به نسل جدید - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
توجه ویژه شرکت بیمه سامان به نسل جدید

رئیس شعبه مرکزی تهران شرکت بیمه سامان یکی از فعالیت های انجام شده در این شعبه را شناسایی افراد توانمند و مستعد در صنعت بیمه برشمرد و اظهار داشت : در این زمینه موفق به جذب نمایندگان جنرال توانمند شدیم و تیم فروش فعال در شعبه مرکزی همه روزه این نمایندگان را رصد و راهبری کرده و سعی می کنند که مسیر فروش را برای آنها هموار کنند.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، نازپری ابدی گفت: شعبه مرکزی شرکت بیمه سامان یکی از بزرگترین شعب این شرکت است که بیشترین سهم فروش را در شرکت بیمه سامان دارد.

وی، بالا بردن سطح کیفیت خدمات رسانی به بیمه گذارانی که به صورت ویژه به شعبه مرکزی شرکت بیمه سامان معرفی می شوند را از جمله مهمترین اهداف این شعبه برشمرد.

رئیس شعبه مرکزی تهران شرکت بیمه سامان، با بیان اینکه هرساله این شرکت به منظور گرفتن سهم بیشتری در بازار صنعت بیمه اهدافی را برای شعب خود در نظر می گیرد، اظهارداشت : با توجه به گذشت ۸ ماه از سالجاری، این شعبه با کمک پرسنل توانمند فعال خود و نمایندگان فعال در صنعت بیمه، توانست تا هدفگذاری مشخص شده را محقق کند.

ابدی، افزود: تمام سعی و تلاش ما در شعبه مرکزی تهران ارتقا سطح دانش فنی و کیفی نمایندگان است و به همین منظور برنامه ریزی کامل و جامعی برای سه ماه اخر سال گرفته شده است تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن اهداف سه ماهه چهارم را هم محقق کنیم.

وی، بیان کرد: طبق تاکید مدیرعامل محترم شرکت بیمه سامان برنامه ر یزی های کاملی برای بازارهای خرد انجام داده شده است و در همین راستا در بخش بیمه نامه های آنلاین ورود کردیم.

رئیس شعبه مرکزی تهران شرکت بیمه سامان، با تاکید بر اینکه شرکت متبوع وی توجه ویژ ه ای به نسل جدید دارد گفت: پیشرفت روزافزون تکنولوژی باعث شد تا شرکت بیمه سامان اقدام به شناسایی نیازهای نسل جدید کند و در همین راستا شعبه مرکزی بیمه سامان از طریق بستن قرارداد با این استارت آپ ها توانست نیازهای نسل جدید را براورده کند.

ابدی، توضیح داد: شرکت بیمه سامان در قسمت بیمه های موبایل و درمان خانواده و حتی در زمان ورود بیماری کرونا در کشور بیمه نامه کرونا را راهی بازار کرد و تعداد زیادی از مردم کشور را تحت پوشش این بیمه نامه و زیرچتر حمایتی خود قرار داد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true