ظرفیت برگزاری رویداد پتروفن در سطح بین‌المللی وجود دارد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ظرفیت برگزاری رویداد پتروفن در سطح بین‌المللی وجود دارد

مدیرعامل پتروشیمی نوری با بیان اینکه رویداد پتروفن ظرفیت بین‌المللی شدن را دارد، گفت: اطمینان دارم که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی توان اجرای طرح‌های پیچیده در سطح جهانی را دارند.
خبرطلایی : تقی صانعی امروز (یکشنبه، ۱۲ آذرماه) در حاشیه این رویداد با اشاره به اینکه دومین دوره این رویداد در سطح ملی و با حضور شرکت‌های پتروشیمی کشور افزون بر شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس برگزار شده، اظهار داشد: حضور چشم‌گیر شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به پارسال نشان‌دهنده طی مسیر رشد در جهت اهداف مورد نظر است.

🔹وی با بیان اینکه رویداد پتروفن ظرفیت بین‌المللی شدن را دارد، افزود: استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها در شرکت‌های پتروشیمی ضرورت دارد و اطمینان دارم که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی توان اجرای طرح‌های پیچیده در سطح جهانی را دارند.

🔹صانعی تأکید کرد: رویداد پتروفن سبب ایجاد رقابت سالم میان شرکت‌های دانش‌بنیان و حتی شرکت‌های پتروشیمی در استفاده از توانمندی شرکت‌های داخلی می‌شود.

🔸رویداد «پتروفن» ۱۴۰۲ با شعار «مسیر نوآوری پتروشیمی» با تأکید بر رفع نیازهای فناورانه با توانمندسازی بازیگران زیست‌بوم صنعت پتروشیمی در هفت حوزه تخصصی ۱۲ تا ۱۴ آذرماه به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true