فرش قرمز پتروشیمی ایلام برای شرکت‌های دانش‌بنیان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
فرش قرمز پتروشیمی ایلام برای شرکت‌های دانش‌بنیان

سیدغلامحسن گرشاسبی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در‌ حاشیه نمایشگاه و رویداد پتروفن گفت:پتروشیمی ایلام به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی غرب کشور آمادگی‌ کامل خود را برای گسترش همکاری شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در حوزه پتروشیمی اعلام می‌کند.
خبرطلایی : گرشاسبی با بیان اینکه دومین دوره رویداد «پتروفن» فرصت مغتنمی برای رفع نیازهای فناورانه صنایع پتروشیمی با بهره‌گیری از توان شرکت‌های دانش‌بنیان است افزود: بر اساس نیازسنجی‌ها توسط کارشناسان پتروشیمی ایلام، شرکت‌های نوآور در حوزه محیط‌زیست، کاتالیست، ساخت قطعات و تهیه اقلام یدکی و ابزار دقیق می‌توانند با پتروشیمی همکاری کنند.
نایب رئیس هیات مدیره پتروشیمی ایلام افزود:مواد شیمیایی، شبیه‌سازی‌ها، راهکارهای فناورانه تولید مستمر و بهبود فرایند و‌ افزایش تولید، تعمیر و نگهداری دستگاه‌های حساس و عیب‌یابی و راه‌اندازی تجهیزات از دیگر نیاز‌های صنعت پتروسیمی به شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی است.

وی یکی از مهم‌ترین اهداف نمایشگاه و رویداد پتروفن را اقتصادی کردن محصولات و فناوری‌های شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه پتروشیمی عنوان کرد و ادامه داد:این رویداد می‌تواند به مانند یک بازار بزرگ برای این شرکت‌ها عمل کند‌.

سیدغلامحسن گرشاسبی از حضور فعال پتروشیمی ایلام در این رویداد خبر داد و افزود: «دیپلماسی تعامل صنعتی» این شرکت با ایجاد غرفه، دیدار با مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و امضاء‌ تفاهم‌نامه همکاری با شرکت‌های فنآور در دستور کار است.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی ایلام،
رویداد پتروفن در ۷ حوزه تخصصی با ارائه ۲۳۰ نیاز فن‌آورانه از ۱۲ تا ۱۴ آذرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در‌ حال برگزاری است

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true