نهمین پیش‌رویداد همایش بیمه و توسعه ۱۴۰۲ با عنوان تکافل جمعی در اندونزی چالش‌ها و فرصت‌های توسعه - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
نهمین پیش‌رویداد همایش بیمه و توسعه ۱۴۰۲ با عنوان تکافل جمعی در اندونزی چالش‌ها و فرصت‌های توسعه

کارگاه‌ آموزشی پیش رویداد سی‌ا‌مین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با عنوان “تکافل جمعی در اندونزی: چالش‌ها و فرصت‌های توسعه” از ساعت 09:00 تا 11:00 روز سه‌شنبه 7 آذر 1402 به صورت برخط و به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در نهمین پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه که در قالب کارگاه آموزشی با موضوع “تکافل جمعی در اندونزی: چالش‌ها و فرصت‌های توسعه” توسط آقای وحی‌الدین زکریا رحمان رئیس گروه شریعت در شرکت بیمه آسای اندونزی برگزار می‌گردد، محورهای «مفهوم تکافل، فناوری بیمه و تکافل جمعی»، «فرصت‌های تکافل جمعی در اندونزی» و «چالش‌های توسعه تکافل جمعی در اندونزی» ارائه خواهد شد.
حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت‌نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir می‌باشد. پس از ثبت‌نام، ورود به کارگاه‏ از طریق همین نشانی امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور اعطا می‌گردد.
شایان ذکر است آقای وحی‌الدین زکریا رحمان با درجه کارشناسی ارشد از دانشگاه اندونزی در حوزه اقتصاد و مالی شریعت، دارای مدرک دیپلم بیمه از آکادمی بیمه اندونزی و دیپلم بیمه از مؤسسه بیمه عمومی ژاپن می‌باشد و سابقه فعالیت به عنوان فعال رسمی بیمه مؤسسه بیمه اندونزی، فلو انجمن بیمه اسلامی اندونزی و متخصص مدیریت ریسک شرکتی از مؤسسه بیمه اندونزی را در کارنامه خود دارد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true