جذب ۷۶ درصدی نیروهای بومی در پتروشیمی صدف - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
جذب ۷۶ درصدی نیروهای بومی در پتروشیمی صدف

به گزارش خبرطلایی به نقل از خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران ( ایپنا)، سید محمد علی موسوی گفت: از مجموع ۲۴۵ نفر پذیرفته شده در آزمون پتروشیمی صدف تعداد ۱۸۵ نفر بومی هستند که معادل ۷۶ درصد از کل می باشد.

وی بر جذب نیروهای بومی در شرکت های مختلف فعال در منطقه ویژه تاکید کرد و اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای به کارگیری جوانان جویای کار بومی در شرکت های مستقر در منطقه ویژه به کار خواهیم گرفت.

موسوی با اشاره به زمان برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی صدف خلیج فارس در شهریور ماه سال جاری با نظارت مدیریت کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس، از اعلام این نتایج تا پایان روز چهارشنبه، اول آذرماه خبر داد.

وی بر رعایت سهمیه استخدامی نیروی کار بومی استان بوشهر در شرکت های مستقر در منطقه تاکید کرد و گفت: در این آزمون ۶۰ نفر از جویندگان کار غیربومی در پتروشیمی صدف خلیج فارس پذیرفته شدند که معادل ۲۴ درصد از کل نیروهای جذب شده می باشد.

موسوی با قدردانی از پیگیری های مهندس اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، محمدی زاده، استاندار بوشهر و مهندس شمس، مدیر منابع انسانی هلدینگ خلیج فارس از نمایندگان مردم شریف استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی و مجموعه هلدینگ خلیج فارس نیز قدردانی کرد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true