هشتمین پیش‌رویداد همایش بیمه و توسعه ۱۴۰۲ با عنوان آیا هوش مصنوعی باعث چابکی تکافل در مالزی می‌شود؟ با ارائه مستنداتی از ربات گفتگو‌گر - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
هشتمین پیش‌رویداد همایش بیمه و توسعه ۱۴۰۲ با عنوان آیا هوش مصنوعی باعث چابکی تکافل در مالزی می‌شود؟ با ارائه مستنداتی از ربات گفتگو‌گر

کارگاه‌ آموزشی پیش رویداد سی‌ا‌مین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با عنوان ” آیا هوش مصنوعی باعث چابکی تکافل در مالزی می‌شود؟ با ارائه مستنداتی از ربات گفتگو‌گر” از ساعت 09:00 تا 11:00 روز شنبه 4 آذر 1402 به صورت برخط و به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در هشتمین پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه که در قالب کارگاه آموزشی با موضوع ” آیا هوش مصنوعی باعث چابکی تکافل در مالزی می‌شود؟ با ارائه مستنداتی از ربات گفتگو‌گر” توسط دکتر حسن‌الدین محمد تاث ثاکر استادیار اقتصاد و مالی دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی (IIUM)برگزار می‌گردد، محورهای «معرفی»، «بررسی ادبیات»، «روش، الگوها و داده‌ها»، «نتایج و بحث» و «نتیجه‌گیری» ارائه خواهد شد.
حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت‌نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir می‌باشد. پس از ثبت‌نام، ورود به کارگاه‏ از طریق همین نشانی امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور اعطا می‌گردد.
گفتنی است دکتر حسن‌الدین محمد تاث ثاکر دارای درجه دکتری مدیریت کسب و کار از دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی و استادیار اقتصاد و مالی این دانشگاه است که موفق به کسب جوایزی از قبیل مقاله برتر، مقاله برجسته دستاورد پژوهشی، مقاله متعالی و برجسته انتشارات امرالد گردیده است. وی همچنین برگزار کننده همایش بین‌المللی بنیاد مالی اسلامی طی دوره‌های دهم، یازدهم و دوازدهم می‌باشد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true