ساختمان جدید بیمه رازی افتتاح شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ساختمان جدید بیمه رازی افتتاح شد

رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی، گفت: یکی از مهم‌ترین پوشش‌های بیمه‌ای در مقابله با ورود آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی، بیمه مسئولیت، مهندسی و آتش سوزی ساختمان است.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی امروز (۲۷ آبان‌ماه) همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار توسط علی استاد هاشمی- رئیس کل بیمه مرکزی و علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی با حضور بزرگان صنعت بیمه به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم که هیئت عامل بیمه رازی نیز حضور داشتند، استاد هاشمی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعات مرتبط با ساخت و ساز، پوشش بیمه‌ای ساخت و ساز است که در همکاری جدید بیمه مرکزی و بانک مسکن مقرر شد، مشتریان بانک مسکن در جریان دریافت خدمات، بیمه پوشش‌های ساخت و ساز و حوادث مرتبط با ساختمان را دریافت کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی خاطرنشان کرد: خرید پوشش‌های بیمه‌ای از ضرر و زیان‌های میلیاردی جلوگیری خواهد کرد و این موضوع از ورود آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی به خانواده و جامعه جلوگیری خواهد کرد.

همچنین علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی یادآور شد: شرکت بیمه رازی در سال‌های اخیر طرح پرهیب که تلفیقی از پوشش‌های مسئولیت و مهندسی است را رونمایی و به جامعه هدف که سازندگان ساختمان است، معرفی کرده است.

او طرح پرهیب را، طرحی نو و تاثیرگذار دانست و گفت: طرح پرهیب به صورت آزمایشی در سال‌های انتهایی دهه ۹۰ اجرایی شد و به دیگر استان‌های کشور تسری یافته است.

براساس این گزارش، ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی در مساحتی بالغ ۱۷۶ متر مربع در یکی از مناطق اصلی داد و ستد و کسب و کار شهر سنندج به بهره برداری رسیده و این در حالی است که شرکت بیمه رازی با توجه به پنج چرخش استراتژیک خود توجه ویژه‌ای به شعبه و نماینده محوری دارد و در کنار آن بازاریابی هجومی از طریق شعب و نمایندگان را با جدیت پیگیری می‌کند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true