حضورمدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره های شرکت پتروشیمی پارس از بدو تاسیس تاکنون - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
حضورمدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره های شرکت پتروشیمی پارس از بدو تاسیس تاکنون

اقدام شایسته مدیران عامل و اعضاء هیات مدیره های این شرکت از بدو‌ تاسیس تاکنون با حضور در شرکت پتروشیمی پارس باعث تجدید خاطرات گذشته ، ایجاد همدلی و تبادل تجارب بیشتر شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس، در این گردهمایی که توسط مدیران عامل و اعضاء هیات مدیره های این شرکت صورت گرفت مدیران و اعضاء هیات مدیره به اتفاق خانواده در یک گردهمایی دو روزه در تاریخ ۱۳ و ۱۴ آبان ماه از روند پیشرفت این شرکت در ۲۵سال گذشته باخبر شدند؛ این اتفاق برای اولین بار توسط شرکت پتروشیمی پارس در سطح منطقه پارس جنوبی رخ داد.
مهندس مسعود حسنی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور این عزیزان گفت: تداوم فعالیت این شرکت در عمر پر فراز و نشیبی که داشته، فارغ از این قاعده و سنت الهی نبوده و توفیقات آن، حاصل تلاش و مجاهدت کارکنان سخت کوش و صادق آن از ابتدا تا امروز و توکلشان به درگاه حضرت آفریدگار بوده است.
مهندس حسنی با بیان این‌که مدیران سابق شرکت‌ سرمایه‌های صنعت پتروشیمی هستند بیان داشت: خداوند به سفره این شرکت خوشنام و بزرگ و خانواده همکاران در ربع قرنی که از عمر آن گذشته و همکاران اکنون و آینده آن، رزق و برکت کثیر عطا فرماید.
گفتنی است مدیران عامل و هیات مدیره های سابق شرکت نیز در این گردهمایی به بیان تجارب و خاطرات شیرین که از این مچموعه صنعتی به یادگار داشته پرداختند
بی شک برگزاری چنین مراسم‌های تقدیر ، تشکرونکوداشت از بزرگان صنعتی این مجموعه سبب دلگرمی مدیران و کارمندان کنونی خواهد شد و حس مطلوبیت و ارزشمندی را در همکاران توسعه خواهد داد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true