مهم‌ترین اولویت هلدینگ خلیج فارس در ایلام، افزایش سرانه اشتغال در استان است/ تاکید بر تحقق ظرفیت صد درصدی پتروشیمی ایلام با افزایش خوراک - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
مهم‌ترین اولویت هلدینگ خلیج فارس در ایلام، افزایش سرانه اشتغال در استان است/ تاکید بر تحقق ظرفیت صد درصدی پتروشیمی ایلام با افزایش خوراک

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نشست با مدیران پتروشیمی ایلام، گفت: مهم‌ترین اولویت هلدینگ خلیج فارس در استان غیور و مقاوم ایلام، افزایش سرانه اشتغال در این‌ استان است.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، دکتر علی عسکری که در رأس هیأتی متشکل از مدیر عامل پترول، معاونان گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیران ارشدی ستادی هلدینگ به ایلام سفر کرده است، ضمن بازدید از پتروشیمی ایلام و گفت‌وگو با کارگران و کارکنان مجتمع، در جلسه‌ای شش ساعته با مدیران به بررسی عملکرد و مشکلات پیش روی این مجتمع پرداخت.
وی با بیان اینکه ایلام به واسطه‌ وجود ظرفیت‌های عظیم خدادادی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی یک استان توانمند در سطح کشور محسوب می‌شود، تاکید کرد: افزایش خوراک پتروشیمی ایلام تا تحقق ظرفیت صد درصدی باید با قید فوریت پیگیری شود.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با اشاره به اینکه هلدینگ خلیج فارس از طرح‌های درون مجتمعی در جهت افزایش سود شرکت‌ها حمایت خواهد کرد، ادامه داد: مشکلات خوراک پتروشیمی در کمترین زمان ممکن برطرف می‌شود.
وی با بیان اینکه پارک پتروشیمی در تحقق هدف اشتغالزایی در استان و تکمیل زنجیره ارزش نقش بسزایی دارد، تصریح کرد: استان ایلام گوهری است که به درستی و در راستای توسعه از آن بهره‌برداری نشده است.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با تمجید از بردباری و مقاومت مردم ایلام در دوران جنگ تحمیلی اظهار داشت: بسیاری از مدیران شایسته کشور از فرزندان استان ایلام هستند که نشان از توانمندی ایلامی‌ها در سطوح عالی مدیریتی است.
علی عسکری با تقدیر از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام و تاکید بر توسعه اقدامات مسئولیت اجتماعی، خاطر نشان کرد: همه‌ ارگان‌ها، نهادها و بانک‌ها در کنار شرکت صنایع پتروشیمی برای زدودن غبار محرومیت از چهره استان ایلام تلاش کنند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true