آغاز طرح توانمندسازی شایستگی‌های مدیران و رؤسا در فجر انرژی خلیج فارس - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
آغاز طرح توانمندسازی شایستگی‌های مدیران و رؤسا در فجر انرژی خلیج فارس

طرح توانمندسازی شایستگی‌های مدیران و رؤسای شرکت فجر انرژی خلیج فارس به منظور شناخت نقاط قوت و قابل بهبود کارکنان و توسعه و تربیت نسل جدیدی از مدیران آغاز شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس، با حضور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی، رئیس مجتمع، روسای امور و تعدادی از کارکنان شرکت فجر این طرح آغاز شد.

طرح توانمندسازی شایستگی‌های مدیران و رؤسا، در دو فاز و طی یک سال برای ۹۱ نفر از مدیران، روساء و سرپرستان واحدها این شرکت اجرا می‌شود. فاز اول شناخت سطح شایستگی‌های مدیران (کانون ارزیابی و توسعه) و فاز دوم آن پیاده‌سازی برنامه‌های توسعه‌ای و توانمندسازی است.

فاز اول طرح شامل ۵ محور شرکت کنندگان، شایستگی‌های مدیریتی، ابزارهای سنجش و تعیین سطح، تسهیل گران و گزارش بازخورد است.

طرح توانمندسازی شایستگی‌های مدیران و روسا به عنوان پیشرفته‌ترین و معتبرترین روش برای ارزیابی شایستگی مدیران و کارکنان شناخته می‌شود و هدف آن شناخت نقاط قوت و قابل بهبود آن‌ها و توسعه و تربیت نسل جدیدی از مدیران است.

این طرح به همت واحد منابع انسانی شرکت فجر انرژی خیلج فارس و در قالب طرح طلوع گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و با همکاری شرکت ره آوران فنون پتروشیمی در حال اجرا است.
گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس این طرح را برای اولین بار در شرکت فجر انرژی خلیج فارس به عنوان نمونه برای شرکت‌های منطقه اجرا کرده است.

فاز اول این طرح آبان ماه سال جاری اجرا شده و در بخش اول این فاز ابزار کارتابل (حل مسئله) که نوعی ابزار ارزیابی است، در قالب آزمون در شرکت فجر اجرا و بخش دوم آن که شامل مصاحبه رفتاری، بحث و گفتگو گروهی، خود ارزیابی، حل مسئله و تصمیم‌گیری و بازی گروهی بخشی در شرکت ره‌آوران فنون برگزار شده است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true