هفتمین کارگاه‌ آموزشی پیش‌رویداد همایش بیمه و توسعه ۱۴۰۲ با عنوان مخاطرات طبیعی همراه با رویکرد تکافل - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
هفتمین کارگاه‌ آموزشی پیش‌رویداد همایش بیمه و توسعه ۱۴۰۲ با عنوان مخاطرات طبیعی همراه با رویکرد تکافل

هفتمین کارگاه‌ آموزشی پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با عنوان “مخاطرات طبیعی همراه با رویکرد تکافل” از ساعت 9:00 تا 11:00 روز شنبه 27 آبان 1402 به صورت برخط برگزار می‌گردد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در هفتمین پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه که در قالب کارگاه آموزشی با موضوع “مخاطرات طبیعی همراه با رویکرد تکافل” توسط دکتر محمد آریامنش معاون پژوهشی پژوهشکده بیمه برگزار می‌گردد، محورهای «پیش شناخت رخدادهای طبیعی»، «گستره جغرافیایی رخدادهای طبیعی»، «اهمیت بررسی رخدادهای طبیعی»، «تاثیر رخدادهای طبیعی در سرمایه‌گذاری»، «راهکارهای مدیریتی کاهش خسارت ناشی از رخدادهای طبیعی» و «جایگاه تکافل در مدیریت کاهش خسارت‌های ناشی از رخدادهای طبیعی» ارائه خواهد شد.

حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir می‌باشد. پس از ثبت‌نام، ورود به کارگاه‏ از طریق همین نشانی امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان نیز گواهی حضور اعطا می‌گردد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true