توسعه محصولات بیمه ای با استفاده از فناوری باید در راستای ارتقا کیفیت زندگی مردم و افزایش رضایتمندی باشد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
توسعه محصولات بیمه ای با استفاده از فناوری باید در راستای ارتقا کیفیت زندگی مردم و افزایش رضایتمندی باشد

دکتر زمانیان، توسعه نوآوری اجتماعی و استفاده از ظرفیت نهاد بیمه گری را عامل گفتمان خدمت رسانی به مردم دانست.
به گزارش خبرطلایی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر مصطفی زمانیان رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و عضو هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در اولین نشست راهبردی و تخصصی فعالان حوزه اینشورتک درصنعت بیمه که به همت معاونت طرح و توسعه بیمه مرکزی برگزار شد، با تاکید بر نقش نوآوری اجتماعی در صنعت بیمه افزود: بیمه ها می توانند از طریق اصلاح فرایندهای منجر به خدمت رسانی بهینه به مردم، گفتمان دولت سیزدهم را پر رنگ تر نمایند.
وی در ادامه خواهان توسعه محصولات بیمه ای در راستای ارتقا کیفیت زندگی مردم و افزایش رضایتمندی آنها شد و گفت: اینشورتک ها علاوه بر توسعه و خلق محصولات جدید بیمه ای و ارتقای ارزش افزوده باید به ارتقا کیفیت زندگی مردم کمک کنند و به اصلاح رفتارهای اجتماعی مردم در سطح جامعه بپردازند.
دکتر زمانیان افزود: صنعت بیمه باید از ظرفیت های اکوسیستم نوآوری برای توسعه این صنعت بهره گیرد و زمینه مشارکت مردم در مسائل بیمه‌ای فراهم شود و از نخبگان جامعه برای رشد نوآوری در این صنعت استفاده شود.
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، توسعه نوآوری اجتماعی و استفاده از ظرفیت نهاد بیمه گری را عامل گفتمان خدمت رسانی به مردم دانست و گفت: باید از مشارکت مردم در تبدیل ظرفیتهای بالقوه صنعت بیمه به بالفعل و تحقق خیر جمعی و افزایش سرمایه اجتماعی بهره گیریم و صنعت بیمه می تواند با بکارگیری فناوری، ثمرات قابل توجهی برای کشور داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: بیمه باید رفتارهای اجتماعی مردم را با استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان، اصلاح و رفتارهای مخاطره آمیز به ارزش بیمه‌ای تبدیل کند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true