تخفیف انواع بیمه مسئولیت و آتش‌سوزی در کمپین ۲۰ سالگی بیمه سینا - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تخفیف انواع بیمه مسئولیت و آتش‌سوزی در کمپین ۲۰ سالگی بیمه سینا

شرایط ویژه و تخفیف خرید انواع بیمه مسئولیت و آتش سوزی در پویش 20 سالگی بیمه سینا اعلام شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بیمه سینا؛ بر این اساس افرادی که تا ۱۳ آذرماه(روز ملی بیمه) اقدام به خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی کنند، مشمول دریافت تخفیف ویژه ۷۰درصدی در خطرات اصلی و ۸۰درصدی در خطرات تبعی برای منازل مسکونی و ساختمانهای اداری خواهند شد.

همچنین، در بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی غیرصنعتی ۶۰درصد تخفیف در خطرات اصلی و ۷۰درصد در خطرات تبعی(به‌غیر از خطر سرقت با شکست حرز) اعمال خواهد شد.

خطر سیل و طغیان رودخانه، سقوط هواپیما و قطعات منفصل شده، بدون دریافت حق بیمه از بیمه‌گذاران جدید برای بیمه‌نامه‌های مسکونی و اداری ارائه می‌گردد.

علاوه بر این، با خرید یک فقره بیمه‌نامه آتش‌سوزی مسکونی با تخفیف۵۰درصدی، بیمه‌نامه دوم با سرمایه و خطرات مشابه به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

طبق این گزارش؛ در بخش بیمه های مسئولیت نیز تخفیفات ویژه‌ای به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس بیمه سینا در نظر گرفته شده است.

به همین منظور، افرادی که در این ایام اقدام به خرید هریک از بیمه‌نامه‌های مسئولیت مدنی اجرای عملیات ساختمانی در قبال اشخاص ثالث، مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی، مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان پروژه های عمرانی، مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان فعالیت های صنعتی، تولیدی و خدماتی، مسئولیت مدنی حرفه‌ای پزشکان و مسئولیت مدنی حرفه‌ای پیراپزشکان کنند، علاوه بر تخفیفات جاری از ۱۰ درصد تخفیف نیز بهره‌مند می‌شوند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true