تقسیم سود ۵۰۰ ریالی “شاروم” “شاروم “؛رکورد دار فروش کریستال - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تقسیم سود ۵۰۰ ریالی “شاروم”     “شاروم “؛رکورد دار فروش کریستال

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی ارومیه (سهامی عام ) مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ در خيابان ارتش روبروي شرکت مخابرات شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي سالن آمفي تئاتر، تشکیل گردید.
در این مجمع که با حضور حداکثری سهامداران حقیقی و حقوقی،اعضای هیات مدیره،نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار،حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید؛ ریاست مجمع بر عهده رضا توکلی بود،که جنابان احمد شکری و مهسا معتمدی در مقام نظار اول و دوم و آقای پژمان اسدی به عنوان منشی مجمع انتخاب گردیدند.
در ادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی ،مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تنفیذ تصویت صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده ۱۲۹ با تقسیم سود ۵۰۰ ریال به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.

به گزارش خبرطلایی، مهندس پژمان اسدی،مدیر عامل شرکت پتروشیمی ارومیه با بیان اینکه فروش شرکت از ۵۶۴ میلیارد در سال ۱۴۰۰ به ۹۷۶ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ رسیده که روند افزایشی خود را برای سومین سال متوالی ادامه داده است،تصریح کرد:محصول کریستال ملامینه شرکت در حدود ۲۱درصد از فروش شرکت را به خود اختصاص می‌دهد که به دلیل نوسانات قیمتی آن، سهم فروش این محصول در سبد شرکت کاهش داشته است.
وی با بیان اینکه برعکس این اتفاق برای سولفات آمونیوم افتاده و فروش شرکت در این محصول افزایش یافته‌،خاطر نشان کرد: محصول اصلی شرکت سولفات پتاسیم بوده که در حدود ۶۰درصد از فروش شرکت را به خود اختصاص داده‌ است.
مهندس اسدی در ادامه با اشاره به خوراک در حدود ۸۶درصد از بهای تمام‌شده شرکت را به خود اختصاص می‌دهد،اذعان کرد:هزینه‌های حمل به بخش هزینه‌‌های اداری و فروش منتقل شده و به همین سبب بخش هزینه‌های اداری و فروش شرکت نسبت به سال قبل رشد قابل توجهی داشته‌ است.

مدیر عامل پتروشیمی ارومیه خاطر نشان کرد؛شرکت به دلیل مطالبات وصول نشده از دولت و نیاز برای تامین هزینه جاری خود نیازمند تامین مالی و دریافت تسهیلات می‌باشد.

گفتنی است درپایان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی ارومیه،شاروم به ازای هر سهم ۵۰ تومان سود تقسیم کرد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true