برگزاری رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی به همت فولاد سنگان و پارک علم و فناوری خراسان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
برگزاری رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی به همت فولاد سنگان و پارک علم و فناوری خراسان

به گزارش خبرطلایی به نقل از  روابط عمومی فولاد سنگان، یوسف یوسفی، رئیس پردیس فناوری صنایع معدنی در خصوص برگزاری رویداد گفت: پس از مصوبه‌ی شورای سیاست گذار پردیس در بهمن ماه، استارت رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی زده شد و اقدامات موثری در این خصوص صورت گرفت که اولین آنها برگزاری استارت آپ معدنی با حضور 85 شرکت کننده در اسفند ماه 1401 در شهر خواف بود که هدف آن تبیین نقش فناوری در صنایع معدنی برای نخبگان محلی بود.

یوسفی در ادامه افزود: برای ایجاد ارتباط موثر و رسیدن به ادبیات مشترک و آشنایی بیشتر شرکت های دانش بنیان با نیازهای بخش صنعت و همچنین شناخت توانمندهای شرکت های دانش بنیان توسط مدیران صنایع، اقدام به ثبت نام شرکت ها برای تورهای فناوری منطقه سنگان کردیم. خوشبختانه این موضوع با استقبال بسیار خوب شرکت ها مواجه شد و 175 مدیر یا کارشناس دانشی شرکت های دانش بنیان برای بازدید ثبت نام کردند.

در سه تور فناوری 43 مدیر یا کارشناس شرکتها از صنایع بازدید بعمل آوردند. برای سایر ثبت نام کنندگان که امکان بازدید بدلیل محدودیت های زمان وجود نداشت، پیش رویدادی در کارخانه نوآوری مشهد با 60 شرکت فناور و حضور بیش از 100 نفر در آن برگزار شد.

رئیس پردیس فناوری صنایع معدنی در خصوص برگزاری رویداد پیش رو گفت: از نتیجه این بازدیدها، تورها و استارتاپ در نهایت یک سری محورهای نیاز صنایع و 9 نیاز خاص و مشخص استخراج شد که در سایت رویداد و پردیس منتشر شد. پس از مهلت تعیین شده، 50 پیشنهاد (پروپوزال) برای نیازهای مطرح شده در دبیرخانه واصل شد.

در رویداد پایانی 31 تیرماه انشالله 10 پروپوزال را با توجه به محورهای رویداد و اعلام آمادگی توسط خود منتشرکنندگان، از ساعت 13 به صورت ارائه شفاهی خواهیم داشت و الباقی انشالله در جلسات بی تو بی ارائه خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم نتیجه تلاش شش ماهه همکارانم در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و پارک علم و فناوری خراسان منجر به گشایش باب جدیدی در حوزه ورود فناوری در صنایع معدنی استان و کشور گردد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true